G & F Производи 8128XL Cowhide Кожа Стража, Прст Заштита, X-Large, Xlarge, Тен Тен Тен Браун/Тен

G & F Производи 8128XL Cowhide Кожа Стража, Прст Заштита, X-Large, Xlarge, Тен Тен Тен Браун/Тен

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Прст guard само палец guard продаваат separatel.Изработени од 100-Процентно cowhide кожа обезбеди здрав површината. 100% cowhide кожа.Увезени.Заштита на вашите прсти кога Резба.Големина се движи од средни до Xlarge Заштити вашите прсти кога Резба, шиење, или производство.G & F палец на прст, стражарите не само што спречи резба се намали од остри резба алатки, тие се исто така многу удобен за носење.Прст guard големини се движи од Средни до xlarge.Забелешка : овој оглас е за прст чувари само.Палец чувари се продава одделно.

Декларирани својства

Најдобри предлози