Dilwe Деца, Фитнес Виси Прстени,Преносни Прилагодливи Вежба Gymnastic Виси Прстени се Повлече Прозорци Обука Алатка Погодна за Внатрешна и Надворешна(1m)

Dilwe Деца, Фитнес Виси Прстени,Преносни Прилагодливи Вежба Gymnastic Виси Прстени се Повлече Прозорци Обука

Залиха
DEN 2229.60
Износ:

【Голема craftworkmanship】челик тока исклучителна изработка прави тоа издржливи и долготрајни,има силен капацитет на носивост.салата прстени може да го подобри физичката кондиција и да се промовира развој на коските кај децата. 【Голема craftworkmanship】челик тока исклучителна изработка прави тоа издржливи и долготрајни,има силен капацитет на носивост.салата прстени може да го подобри физичката кондиција и да се промовира развој на коските кај децата. 【Голема craftworkmanship】челик тока исклучителна изработка прави тоа издржливи и долготрајни,има силен капацитет на носивост. 【Апликација】Лесен и лесно да се носат,погодна за вежбање и љубители на децата да го користите внатрешна и надворешна. 【Прилагодлива должина】должината на webbing може да се прилагоди според средина и висина, соодветна за разни спортови,како aspushups, pullups, гимнастика, јога и други обуки. 【Трајни да се користи】што виси прстен е многу здрав и рака е прилично силна, совршена алатка за изградба на мускулите, core цврстина, стабилност и координација.Може да се вежба без страв.

Декларирани својства

Најдобри предлози