СЗ 1776 Бреза Прстени, Фитнес Прстени Спортски Прстени, Домот Прстени Затворен Возрасни Фитнес,9.25 Дијаметар Двоен Круг Дрвени Gymnastic Прстен

СЗ 1776 Бреза Прстени, Фитнес Прстени Спортски Прстени, Домот Прстени Затворен Возрасни Фитнес,9.25 Дијаметар

Залиха
DEN 959.76
Износ:

Материјал : едно парче бреза цврсто јадро се користи,, кој е еколошки и издржливи.Со 9.18 во висока јачина на најлон webbing, 1.5 во пропусен опсег, 300kg капацитет, обезбедување на стабилна поддршка.Прилагодлив : Прилагодување на одредување на метод ви овозможува да го промените вашето тело позиција и обука на различни височини.Висок квалитет на бреза дрво материјали, особено дрво жито, обезбедуваат супериорен природни контрола.Прстените се идеални за сила со огромен горниот дел на телото и основни функции.Вежба на тежини како што се притисни-ups, да се повлече подеми, падови, мускулите и прозорци, градите и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози