Bonarty 3Pcs Големи Очи Челични Игли Рака Поврзана Капчиња Крстот Бод Ткаење Шиење Алатки

Bonarty 3Pcs Големи Очи Челични Игли Рака Поврзана Капчиња Крстот Бод Ткаење Шиење Алатки

Залиха
DEN 134.40
Износ:

Одлично за занаети , stitchery, и повеќето работи за шиење : Вез, Darning, Quilting, Крстот Бод, Изработката.Мали око дизајн, тоа е лесен и удобен за употреба за почетници , почеток или казанџии и сл.Материјал : Челик.Погоден за преработка на Волна, Нишка, Лента.Со Дијаметар Од Прибл. 1.7 мм, Lenght : Прибл. 69mm/2,7 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози