Пропелер Управувано Рачен Туш Главата на Филтерот за Висок Притисок - 360 Степени Ротирачки Заштеда на Вода Туш Главата Премиум Turbocharged Комплет Одлична Замена за Бањ?

Пропелер Управувано Рачен Туш Главата на Филтерот за Висок Притисок - 360 Степени Ротирачки Заштеда на Вода

Залиха
DEN 383.76
Износ:

Како Подароци : нешто неверојатно да се гледа како на моделите дека showerhead е што е само навистина нешто на дело како модел дека тоа е формирање преку водата да биде толку прецизен што го прави да изгледа како дело на уметноста.Уникатен Пропелер Управувано Дизајн : Моќен авион вода режим, фан turbocharged проток на вода, кој може да ви помогне да се исчисти на сапун меурчиња и косата останатите во неколку секунди.Тоа е исто така одличен избор за пет врнежи.И сето ова може да се постигне само со едно копче.Висока-притисок туш глава : Донесува единствена внатрешна структура и воздухот-во технологијата, така што тоа може да се обезбеди моќен проток на вода, дури и при мала проток на вода и низок притисок.Можеби никогаш нема да биде проблематичен од страна на вода со низок притисок дома повторно.Одлична замена за вашиот висок притисок туш главата.Лесно алатката-бесплатно врска : Нема потреба да се јавам водоводџија,Лесна инсталација, едноставно завртка на било G1 / 2 нишка туш црево .Може да се поврзат со било кој стандарден туш црево лесно. 360 Ротирачки Туш Глава : Висок квалитет АБС материјал и нерѓосувачки челик панел, заштита на животната средина и трајност, Универзална ротира 360 степени се врти наоколу.

Декларирани својства

Најдобри предлози