Сон Спа Сите Хром Контролирана Температура на Водата Бојата се Менува 5-Поставување на LED Рачен Туш-Глава од Врвот Бренд Производителот! Боја на LED светла автоматски

Сон Спа Сите Хром Контролирана Температура на Водата Бојата се Менува 5-Поставување на LED Рачен Туш-Глава од

Залиха
DEN 716.88
Износ:

Dream Spa Сите-Хром Вода на Температура на Боја-Промена на 5-поставување на LED Рака Туш Светот Повеќето Напредни ПРЕДВОДЕНА од Страна Туш!Напојува со вода, без батерии. 5-поставување на Рака Туш може да се користи Апарат или како Рачно 3-боја-промена на Сензор на Температура на Вода 5 Прилагодување вклучуваат Моќ Дожд, Пулсирачки Масажа, Хидро-Магла, Економија Ветер и Вода-Заштеда на Пауза Голем 4" Хром се Соочи со Дизајнер Beveled Rim.Високо-енергетски 3-зона Бирате со Бришење-чисти Авиони & Кликнете на акција Лост Боја на LED светла автоматски се променува според температурата на водата Вклучува Агол-прилагодлив Надземни Заградата и Екстра-флексибилни од не ' Рѓосувачки Челик Црева со Двојна Конусна Месинг Црево Ореви за лесна рака затегнување.Алатки-бесплатна Инсталација.Се поврзува во минути да било стандард надземни туш рака, без потребни алатки.ЛЕСНО ДА се РЕГИСТРИРАТЕ ГАРАНЦИЈА : Кавга-Бесплатно НАС Ограничен 1 Година Гаранција со LIVE услуги на клиентите претставници во НАС.

Декларирани својства

Најдобри предлози