IKnhong Туш Главата, со Вклучено Исклучено Вода Прекинувач и 3 Режими на Филтрација Туш Спреј, Заштеда на Вода Филтрирана Рачни Висок Притисок Showerhead со Камен Монистра Ф

IKnhong Туш Главата, со Вклучено Исклучено Вода Прекинувач и 3 Режими на Филтрација Туш Спреј, Заштеда на Вода

Залиха
DEN 527.76
Износ:

Новиот дизајн на стоп вода прекинувач, само притиснете "СТОП" копчето за да го вклучите или исклучите туширање вода без да се прилагоди на вода вентил. ▶【Лесно да се инсталира】- Сите во еден сет showerhead вклучува 59 инчен анти-пукна стандард туш црево и прилагодливи showerhead заградата рака планината и plumbers тефлон лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози