ShowerMaxx, Луксузни Спа Серија, 6 Спреј Settings 4.5 инчен Рачни Туш Главата, Екстра Долг од не ' Рѓосувачки Челик Црева, MAXX-imize Вашиот Туш со Showerhead во Полиран Месинг/Злато Заврш

ShowerMaxx, Луксузни Спа Серија, 6 Спреј Settings 4.5 инчен Рачни Туш Главата, Екстра Долг од не ' Рѓосувачки

Залиха
DEN 1943.28
Износ:

Секоја Рака се Одржа Туш Главата комплет доаѓа со Топлина Отпорни Цврсти СТОМАЧНИ Рачни Единица, Цврсти СТОМАЧНИ Планината, Долго не ' Рѓосувачки Челик Црева, Пре-Инсталиран Проток Restrictor и опремени Мрежа Песок Филтер Диск!Заврши со чекор-по-чекор упатство за инсталација – и бесплатно Тефлон лента.Една средина е Висок Притисок за ревитализација спреј, Светло за Магла лесно миење (ова е одлична за бебиња), Моќ Спреј за ослободување на мускулната тензија, Висок Притисок + Шампон Спреј кој обезбедува екстра плакнење моќ, Висок Притисок + Моќ Спреј, и на крај, еден еко-пријателски вода saver trickle наменети за lathering и бричење.Секој showerhead доаѓа со Мир-на-Ум Доживотна Гаранција.ПРЕ-ИНСТАЛИРАН ПРОТОК RESTRICTOR СО ПРЕЦИЗНОСТ ИНЖЕНЕРНИТЕ МЛАЗНИЦИ - Нашите Shower Maxx showerhead е опремен со прецизност инженерните млазницата авиони кои се анти-затнување и авто-чистење.ТОПЛИНА ОТПОРНИ ЦВРСТИ СТОМАЧНИ ИЗГРАДБА РАЧЕН ТУШ ГЛАВАТА СО ДОЛГ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЦРЕВА 70 инчен STRECHABLE ДО 80 инчи – Shower Maxx all-inclusive showerhead комплет вклучува сето она што нашите клиенти имаат потреба за кавга-бесплатно инсталација.ПОВЕЌЕ SETTINGS ВКЛУЧУВАЈЌИ Моќ Спреј - Ова Shower Maxx туш главата нуди шест прилагодливи спреј во зависност од вашето расположение.Главата е отпорни на топлина солидна полно тело, ABS изградба која доаѓа со цврсти СТОМАЧНИ Планината со Месинг Топката заедничка што ќе ви овозможи слободата да tilt вашиот туш главата во посакуваната насока.МИР НА УМОТ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА – Shower Maxx произведува висок квалитет премиум тушеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози