Минерални Туш Главата, со Дополнителни 3 Пакети на Туш Главата, Монистра,Висок Притисок, Заштеда на Вода Функција Спреј Рачни Showerheads,Минерални Камен Мушка Филтер Ту?

Минерални Туш Главата, со Дополнителни 3 Пакети на Туш Главата, Монистра,Висок Притисок, Заштеда на Вода Функција

Залиха
DEN 407.76
Износ:

По мулти-слој филтрација, вишокот на хлор, флуор, chloramine, амонијак и сулфур може да се отстрани, тврда вода може да се омекнат, содржината на тешки метали во водата може да се ефикасно балансирани, а p H вредноста на водата може да биде избалансиран да се осигура дека квалитетот на водата ги задоволува стандардот.☄Пакет содржи : 1 минерални камен филтер рака туш со 3 режими, 3 пакети вкупната тежина 80g замена минерални камен туш монистра (се препорачува да се филтерот камен бисери на секои 3-6 месеци).Тоа е лесно да се инсталира и може да се користи во бањата рок од неколку минути, без потреба за plumbers и алатки. ☄Повеќе Филтрација, Киселинско-Базната Рамнотежа : минерални туш користи природни минерални филтер камења. ☄3 Туш Искуство Начини : 1 високо-притисок туш главата, 3 туш задоволства, ветер : /масажа/џет, секој режим носи вас и вашето семејство голема туш искуство; туш главата има густа и дури и проток на вода, Капење може да ви помогне да се вози далеку заморот на ден, нека вашата кожа целосно да се опуштите и да се чувствуваат нежна и удобно. ☄Висок Притисок на Вода-Спасување Дизајн : револуционерен микро-sprinkler технологија го прави вода штекер помали и погусти и го зголемува нивото на проток на вода брзина, а со тоа зголемување на притисокот на водата за 200%, дозволувајќи им на низок притисок средина да уживате во високо квалитетни туш искуство при заштеда на вода до 30%.

Декларирани својства

Најдобри предлози