Б-ШУМА Тренингот Ракавици Фитнес Ракавици Дигање Ракавици со врвка за околу Заврши за Мажи Жени за Обука, Вежбање, Фитнес

Б-ШУМА Тренингот Ракавици Фитнес Ракавици Дигање Ракавици со врвка за околу Заврши за Мажи Жени за Обука, Вежбање,

Залиха
DEN 407.76
Износ:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Моќна Анти-Лизга & Шок Апсорпција Заштита : на тренингот ракавици може да ги заштити вашите раце.На дланка има дебел микрофибер амортизирање слој и е отпечатена со силиконски слој за да се зголеми отпорноста на абење и амортизирање ефект.Пот-избрише Крпа Платно : високо абсорбента крпа платно се користи на надворешната страна на палецот, што ќе ви овозможи лесно да се избрише исклучување пот кога вежбате.Лесно и исклучува : На средниот прст прстен прст има удобен ослободување тока.На шупливи дизајнот на задниот дел од раката ја прави овие ракавици дише и удобно.Прилагодлив на Зглобот Заврши : На кука и јамка на рачниот зглоб е опкружено со еластична ткаенина, ви нуди удобни спортски искуство.Ја врвката за околу рака може да обезбеди одредени поддршка за заштита на зглобовите од spraining.Совети за Чистење : Приоритетни изми со рака.Треба да се впие ракавици со сапун, потоа се фаќа и измијте го, исушете ги во сенка.Ако изми од машина, тоа е подобро да се стави ракавици во торба за перење за да се намали веројатноста за појава на деформација.

Декларирани својства

Најдобри предлози