WIRESTER Табличка Рамка Декорација Покритие за Автомобил Камион SUV Возило - Дизајн Мермер

WIRESTER Табличка Рамка Декорација Покритие за Автомобил Камион SUV Возило - Дизајн Мермер

Залиха
DEN 143.76
Износ:

ДЕКОРАТИВНИ ТАБЛИЧКА РАМКА - Совршен додаток за вашето возило.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НАЈМНОГУ 6 инчи x 12 инчи Одговара на сите стандардни НИ големина табличка.На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ АБС МАТЕРИЈАЛ - Квалитет на отворено, силна издржливост.УБАВИ и ШАРЕНИ ГРАФИКА - Мулти-избор живописни бои уметнички дизајни.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Рамка инсталиран користење на 2 навртки (вклучени) со Филипс главата шрафцигер (не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози