Стрелка Fastener WA1/8 Алуминиум Подлошки, 1/8-Инчен, 30-Count

Стрелка Fastener WA1/8 Алуминиум Подлошки, 1/8-Инчен, 30-Count

Залиха
DEN 137.76
Износ:

Durably изградени.Мерки 1/8".Достапен во 30 Брои.Durably изградени.Мерки 1/8-инчен.Достапен во 30 брои. 30 алуминиум рамни подлошки.Користете кога возбудлив две меки материјали заедно или ако постоечките дупка е премногу голем. 1/8-инчен (3мм) дијаметар.Користење со Стрелка RHT300, RH200 S и RL100 S занитвам tools.Опис на производот Стрелката Fastener WA1/8 1/8-инчни алуминиумски за миење е идеален за обединување на меки материјали или кога постоечки дупка е огромен.Дизајниран за употреба со Стрелките На Fastener RHT300, RH200 S и RL100 S занитвам tools.Направена со трајни изградба.Од Производителот На Стрелката Fastener WA1/8 1/8-инчни алуминиумски за миење е идеален за обединување на меки материјали или кога постоечки дупка е огромен.Дизајниран за употреба со Стрелките На Fastener RHT300, RH200 S и RL100 S занитвам tools.Направена со трајни изградба.Направен во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози