50 Компјутери 1.2 мм Дебел на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Рамни Подлошки Погоден за Гром Завртка,Дома Декорација, Фабрики Поправка, Кујни, Продавници и Отворено Изград?

50 Компјутери 1.2 мм Дебел на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Рамни Подлошки Погоден за Гром Завртка,Дома Декорација,

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Име На Производ : Стан За Миење; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик. 100% сосема нов и висок квалитет.Главната Боја : Сребро Тон; Внатрешна Кол : 6mm/0.24" ;Надворешниот Кол : 18mm/0.71" ;Дебелина : 1.2 mm/0.05".Пакет Содржина : 50(+/-2%) x Станот за Миење.Нашата продавница продава Рамни Подлошки на разни големини со дебелини на 0.5 / 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.5 / 2.0 / 2.5 мм.Ако е потребно, може да влезе во продавница за да пребарувате за производот што ви треба со дебелината.Големина : M6x18x1.2mm/ID*OD*Дебелина на 304 Нерѓосувачки Челик, отпорен на корозија.'Рѓа отпорни на долг живот време на употреба.Погоден за Гром Завртка,Дома Декорација, Фабрики Поправка, Кујни, Продавници и Надворешна Градба.Спецификација : Име:Станот За Миење.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, отпорен на корозија.'Рѓа отпорни на долг живот време на употреба.Количина:50 Компјутери 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Станот За Миење.Боја:сребро.

Декларирани својства

Најдобри предлози