6 Ролни од 5 Инчен x 1000' Нозе, 80 Колосек, Продолжен Основни Справи со Палети Заврши Рашири Филм, Издржливи се Почитуваат Пакување Движат Пакување Тешки Намали Филм Јас

6 Ролни од 5 Инчен x 1000' Нозе, 80 Колосек, Продолжен Основни Справи со Палети Заврши Рашири Филм, Издржливи

Залиха
DEN 321.60
Износ:

Продолжен Основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Продолжен Основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Заврши, за еднократна употреба рака заврши систем.Лесно да се одржи 1 1/2" со дијаметар од 4 1/2" должина на продолжена јадро.Повеќе економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози