Mushugu gt3-ZJ 18 x 1000' 80 Мерач 4 Ролни 1000FT Палета Заврши Рашири Филм Рака Shrink Wrap,за Палети Заврши, се Движат Резерви се Водат Заврши & Shrink Wrap

Mushugu gt3-ZJ 18 x 1000' 80 Мерач 4 Ролни 1000FT Палета Заврши Рашири Филм Рака Shrink Wrap,за Палети Заврши,

Залиха
DEN 2114.40
Износ:

Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Екипа рака заврши е одличен за заштита и занимаваат предмети.Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.

Декларирани својства

Најдобри предлози