Прат УЛ.ЈАС-15V.20 4PK Водат Заврши, Пред се Протегала, 2000' Должина x 15 Ширина, Јасна (Пакување од 4)

Прат УЛ.ЈАС-15V.20 4PK Водат Заврши, Пред се Протегала, 2000' Должина x 15 Ширина, Јасна (Пакување од 4)

Залиха
DEN 1636.80
Износ:

Пред се протегала филм стегната по апликација нуди подобар филм држат.Пред се протегала тек е полесно да се применуваат бараат помалку вртежен момент од стандардните водат заврши.Дизајниран како високи перформанси и еколошки чувствителни рака филм.Укината рабовите дополнителна сила и намалена нагон за чешање на окото.Мерки 2000 метри од 15 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози