MroMax Бескрајни Ratchet Вратоврска Надолу Ремени, 0.98 во x 2.6 ft Товар Вратоврска Падови, Светло Должност, Hookless Сина Рака Долу Ratcheting Обезбедување Ремени, Тај-Долу Ratchet Ремени

MroMax Бескрајни Ratchet Вратоврска Надолу Ремени, 0.98 во x 2.6 ft Товар Вратоврска Падови, Светло Должност,

Залиха
DEN 263.76
Износ:

【ГОЛЕМИНА】- Должина на : 0.8 метри/ 2.62 нозе; Width : 25мм/ 0.98 инчен; Тока Внатрешен Дијаметар : 25мм/ 0.98 инч. 【ПРЕДНОСТ】- Висока Јачина, рака безбедно стегната товари 800kg / 1763.70 фунти на работното оптоварување граница. 【МАТЕРИЈАЛ】- На товар вратоврска надолу е езера, на рака додава сила и издржливост. 【АПЛИКАЦИЈА】- Lashing рака е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 2 парчиња x Ratchet Lashing Рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози