joyMerit 4x 850kg 1 Ratchet Вратоврска Надолу Рака Крајот на Приколката Ноктот Двојна J Куки Замена

joyMerit 4x 850kg 1 Ratchet Вратоврска Надолу Рака Крајот на Приколката Ноктот Двојна J Куки Замена

Залиха
DEN 263.76
Износ:

Тешки ratchet двојно J кука.Силен, здрав, издржливи и отпорни на корозија.За замена се користат за крајот на ratchet на вратоврска падови, ratchet ремени, приколката на рака и така натаму.Универзална одговара на стандардот 2.5 cm/1inch широк webbing.Max.кршење сила : Прибл. 850kg.

Декларирани својства

Најдобри предлози