Zonster 6pcs Тешки Tensioning Ремени Lashing Рака Приколка Вратоврска Надолу Ремени со Брзо Ослободување Cam Bukle за Багаж Превозникот

Zonster 6pcs Тешки Tensioning Ремени Lashing Рака Приколка Вратоврска Надолу Ремени со Брзо Ослободување Cam

Залиха
DEN 700.80
Износ:

Функција : cam вратоврска надолу Рака ви овозможува да ги обезбеди сите товари како што се доверба, кајаци, чантата, гребло одбори, мотоцикли, опрема, дрво, мебел и апарати.Задржи својот ум во леснотијата за време на вашиот патувања и да се спречи од тоа да биде оштетена.Материјал : Велосипед рек ремени направени од полиестер влакна, тоа има одлична отпорност на абење и отпорност на корозија.Поцинкуван челик ratchet има поголема цврстина, не се оксидира или ' рѓосано.Прилагодливи токи : Fix на стоки со ремени прв и да го затворите челик ratchet.можете да ја прилагодите lashing рака tensioning сакате лесно, Заштедите вашето време и да ја задржите на вашите производи, побезбедно.Издржливи : Tensioning ремени lashing рака задебелена и не е лесно да се скрши, 500lbs работен капацитет, погодно да се врзуваат надолу на вашиот работи.Брзо Ослободување : овие анти-лизга мека циклуси се лесни за употреба со создавање на јамка со било вратоврска надолу.Брзо вклучување/исклучување на метал cam тока за да се обезбеди товари лесно.Малку заби во cambuckle може да го дофати рака многу цврсто, онолку колку што ќе провлечете ја врвката во правилен начин.Спецификација : Големина : 25мм*2mm.6 Pcs* Tensioning Појаси.Предмет Тип : Tensioning Појаси.Боја : Сина.Потекло : CN(Потекло).Материјал : Полиестер, метал.Пакет Содржина : .Answer : ___________________________ NOTE : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Декларирани својства

Size:
25mm*2mm.
6Pcs* Tensioning Belts. :
Item Type:
Tensioning Belts.
Color:
Blue.
Origin:
CN(Origin).
Material:
Polyester, metal.
Package Content:
.
1.1 inch=2.45cm/1cm≈0.393inch :
2.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid :

Најдобри предлози