Nite Ize Оригинална Опрема Вратоврска, Обновливи Гума Пресврт Вратоврска, Боите можат да се разликуваат и Големини, 12 Пак, Направени во САД

Nite Ize Оригинална Опрема Вратоврска, Обновливи Гума Пресврт Вратоврска, Боите можат да се разликуваат и Големини,

Залиха
DEN 374.40
Износ:

За повеќе употреби ГУМА ПРЕСВРТ ВРСКИ - Флексибилни, обновливи Опрема Врски имаат тешка гума надворешноста која обезбедува одлични зафат и силна, bendable жица за внатрешни работи да се одржи нивната форма што ги прави бескрајно обновливи и корисни.Без разлика дали барате шарени организациски заврши, решение за неуредна кабли и жици, начин да се направи DIY проекти полесно, или најпознатите разноврсна алатка за вашата работа сајт, да ги открие за себе зошто толку многу луѓе сметаат Опрема Врски да биде неопходна.Тие се водоотпорни, УВ-отпорни, и издржливи - тие дури и ќе се одржи до saltwater, и тие имаат мека гума надворешноста дека нема да нула, означете или динг.ДОСТАПНИ ВО РАЗЛИЧНИ БОИ + ГОЛЕМИНИ ЗА СИТЕ ВАШИ ЗАВИТКУВАЊЕ, ЗАНИМАВААТ, + ОРГАНИЗИРАЊЕ ПОТРЕБИ - Со различни димензии, можете да се справи со каква било работа од папочната организација на големи дома, DIY проекти.Пресврт тоа, вратоврска тоа, повторна употреба тоа.

Декларирани својства

Најдобри предлози