uxcell Ratchet Вратоврска Надолу Lashing Рака 4Mx25mm 800Kg Оптоварување Капа Полиестер за Движење на Стока, Сина, Пакување од 1

uxcell Ratchet Вратоврска Надолу Lashing Рака 4Mx25mm 800Kg Оптоварување Капа Полиестер за Движење на Стока,

Залиха
DEN 407.76
Износ:

[Ratchet Рака Големина] - Должина на : 4 Метри / 13.12 Ft; Width : 25мм / 1 Инч. [Материјал] - На товар вратоврска надолу е изработен од полиестер, доаѓа со ratchet менгеме.На рака додава сила и издржливост. [Сила] - Ratchet рака безбедно стегната товари 800kg / 1763 lb.на работното оптоварување граница. [Лесен за употреба] - Рака со ratchet лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини. [Повеќенаменски] - Ratchet ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.Trucking Ремени за Flatbeds и Приколки.Кога превоз ништо од домаќинството да ги превозот гајби, безбедна нив преку врзување надвор и внатре приколки.Lashing Ремени за Професионални Двигатели.Кога ќе се движат мебел, како што се троседот, треба да се стегне движат ќебиња за заштита од гребење.Оваа рака помага да се задржи ќебиња во место.Повеќе, се стегне работи, како што се дрво за да се спречи оптоварување смени во камиони за подобрување на користење на камион простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози