Коле Увозот OF452 Ratchet Вратоврска Надолу Сет

Коле Увозот OF452 Ratchet Вратоврска Надолу Сет

Залиха
DEN 597.84
Износ:

Тип на производ : увоз.Материјал : метал, најлон, винил.Објектот Тежина : 0.78 lbs.Правилно да се обезбеди товар на вашиот камион кревет или приколка со оваа 2-парче Ratchet Вратоврска Надолу во Собата во кој се силни метални стеги, трајни најлон ремени и винил-обложена метални куки.Ratchet акција обезбедува светлина товари брзо и ефикасно.Работно оптоварување граница е 220 кг./100 кг.Секој вратоврска надолу мерки околу 13' долго.Доаѓа спакувана во блистер пакување.

Декларирани својства

Најдобри предлози