HME Производи Кавер-Ratchet Рака - 4pk

HME Производи Кавер-Ratchet Рака - 4pk

Залиха
DEN 479.76
Износ:

100% ПЛАСТИКА.Увезени.Ремени 1 инчен x 8 нозе премиум сила ratchet вратоврска надолу.Направени со пластична обложени s кука за да се спречи предизвикувајќи штета на вашето возило или на товар. 1500lb капацитет.Времето отпорни.Ремени 1 инчен x 8 нозе премиум сила ratchet вратоврска надолу.Направени со пластична обложени s кука за да се спречи предизвикувајќи штета на вашето возило или на товар. 1500lb капацитет Времето отпорни.

Декларирани својства

Најдобри предлози