homozy Делукс Челик Краток 1 се Справи со Ratchet Вратоврска Надолу

homozy Делукс Челик Краток 1 се Справи со Ratchet Вратоврска Надолу

Залиха
DEN 255.36
Износ:

Силен, здрав, издржливи и отпорни на корозија.Тешки двојно заклучување ratchet со рачка.Max.кршење сила : Прибл. 500 килограми.Универзално се користи на стандардот 2.5 cm/1" широк webbing.За замена на ratchet на вратоврска падови, ratchet ремени, приколката на рака и така натаму.Опис : - Тешки двојно заклучување ratchet со рачка - Силен, здрав, издржливи и отпорни на корозија - За замена на ratchet на вратоврска падови, ratchet ремени, приколката на рака и така натаму - Универзална користи на стандардот 2.5 cm/1" широк webbing - Макс.кршење сила : Прибл. 500kg Specification : - Материјал : Челик Боја : Злато - Должина на : Прибл. 11 cm/4.33 инчен - Слот за Внатрешна Ширина : Прибл. 2.7 cm/1.1 inch Package Вклучува : 1 Парче Ratchet со handle Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози