Контрола 6 pc Еластична Рака Вратоврска Надолу Сет 12, 18, 24 (28380)

Контрола 6 pc Еластична Рака Вратоврска Надолу Сет 12, 18, 24 (28380)

Залиха
DEN 399.36
Износ:

Се користи за брзо loadbinding, занимаваат, или да се обезбеди tarps/canopies.Винил обложен челик куки и ткаени полиестер заштита на површини од гребнатини.Вклучува : 2 компјутер на секоја големина : 12", 18", 24".Вклучува пластика контејнер за складирање.Еластична дизајн за употреба за обезбедување на товари и објекти на автомобили, камиони, приколки, велосипеди, мотоцикли и RVs.

Декларирани својства

Најдобри предлози