Брод Dinghy Приколка Ratchet Рака Gunwale Transom Заштитници Pack 2

Брод Dinghy Приколка Ratchet Рака Gunwale Transom Заштитници Pack 2

Залиха
DEN 392.16
Износ:

Пакет од 2 заштитници.Штити ремени од триење на работ на брод.Идеален, каде брод приколка ремени работи во текот на работ на брод.Погоден за до 50мм широки ремени.Направен од тешки пластика.Овој оглас е за пакет на две рака агол заштитници.Обезбедува заштита каде брод приколка ratchet ремени работи во текот на чамци gunwale, дек или transom рабови.Помага да се запре рака триење на рабовите на брод за време на влечење.Погодни за употреба со ремени и до 50mm широк.Слотови овозможи заштитник да бидат инсталирани во situ само со slackening рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози