S-Линија XR015-C1P Општа Намена Ratchet Рака со S-Обложена S-Куки, 1-Инчен од 15-Нозе, Маскирна, 500-Фунти Работно Оптоварување Граница

S-Линија XR015-C1P Општа Намена Ratchet Рака со S-Обложена S-Куки, 1-Инчен од 15-Нозе, Маскирна, 500-Фунти Работно

Залиха
DEN 277.92
Износ:

Водечки Производител На Високо-Квалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Целосно Опремени Со State-Of-The-Art Технологија.Сите Производи Се Дизајнирани Со Професионална Во Умот.Постојано Осовременување На Нашите Моќни Уреди За Да Се Исполнат Барањата На Модерниот Корисникот.Опис на производот S-Линија - 1 X 15 Ratchet Рака - Кавер - (XR015-C1 P) Од Производителот S-Line 1-Инчен x 15-Метарски Општа Намена Ratchet Рака доаѓа во маскирна дизајн.Секоја општа намена рака е опремен со лиен зафат ratchet се справи и полна големина винил обложени куки.Работното оптоварување граница е 500 lbs (227 kg).

Декларирани својства

Најдобри предлози