Лифт-Сите Логистичка Ratchet Рака, 16 ftx2 во, £ 1000, Жолта

Лифт-Сите Логистичка Ratchet Рака, 16 ftx2 во, £ 1000, Жолта

Залиха
DEN 448.80
Износ:

Направен во сад.Пакет висина : 7.366 cm.Пакет должина : 19.05 cm.Пакет ширина : 12.192 cm.Логистичка Ratchet Рака, Рака Должина 16 ft., Рака Ширина 2 In., Работно Оптоварување Граница 1000 lb., Собранието Сила 3000 lb., Фитинг Стил Пролет E-Песна, Тело Материјал Полиестер, Хардвер Материјал Челик, Боја Жолта, Вклучува Пролет Натоварени Крајот Фитинзи, Стандарди CVSA, WSTDA.

Декларирани својства

Најдобри предлози