MONLEYTA Кафе Филтер Држач Рака Капе Кафе Филтер Хартија Диспензерот за Складирање Стојат Рака D

MONLEYTA Кафе Филтер Држач Рака Капе Кафе Филтер Хартија Диспензерот за Складирање Стојат Рака D

Залиха
DEN 1128.00
Износ:

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.❤Се прикаже вашиот кафе филтер трудови на оваа елегантна филтри сад.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Спецификација : Тип : Кафе Филтер Држач Материјал : Б.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Парче x Кафе Филтер Држач. ❤Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Кафе Филтер Држач Рака Капе Кафе Филтер Хартија Диспензерот за Складирање Стојат Рака Кафе Изработка на Додатоци за Складирање Полица Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Прикаже вашиот кафе филтер трудови на оваа елегантна филтри сад. ❤Пакетот вклучува : 1 Парче x Кафе Филтер Држач.К/BR Железо, C-не ' Рѓосувачки челик, Д-Акрил (изборен) Апликации : Home Office Кафе Хотел Карактеристики : Кафе Филтер Држач, Рака Капе Кафе, Филтер Хартија Фармацевт, Складирање Стојат Полица, Кафе Одлуки Додатоци Димензија : Б.66in C : стан.66in БР : стан. ❤Идеален за разни ситуација, како што е дом, канцеларија, кафе, хотелска и така натаму. ❤Стои со дизајн, лесно е да се стави и да се на хартија филтри.37in D : стан.35in Боја : Црна, Бакар, Сребро, Транспарентен (изборен) Број : 1 Парче Забелешка : 1.Идеален за разни ситуација, како што е дом, канцеларија, кафе, хотелска и така натаму.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Со стоење дизајн, лесно е да се стави и да се на хартија филтри.

Декларирани својства

Type:
Coffee Filter Holder
Material:
BK/BR-Iron, C-Stainless steel, D-Acrylic (optional)
Applications:
Home Office Cafe Hotel
Features:
Coffee Filter Holder, Hand Drip Coffee, Filter Paper Dispenser, Storage Stand Shelf, Coffee Making Accessories
Dimension:
BK:
app.13.1x5.5x9.3cm/5.16x2.17x3.66in
BR:
app.13.1x5.5x9.3cm/5.16x2.17x3.66in
C:
app.10.1x4.8x11.1cm/3.98x1.89x4.37in
D:
app.10.9x4.5x8.5cm/4.29x1.77x3.35in
Color:
Black, Copper, Silver, Transparent (optional)
Quantity:
1 Piece

Најдобри предлози