Vivitory Јога Рака, Мулти-Јамка Рака, 12 Циклуси Јога Водат Рака за физикална Терапија, Јога, Вежби и Флексибилност - Не Еластична Фитнес Водат Бенд + Вежба Инструкции (Сив

Vivitory Јога Рака, Мулти-Јамка Рака, 12 Циклуси Јога Водат Рака за физикална Терапија, Јога, Вежби и Флексибилност

Залиха
DEN 285.36
Износ:

【Флексибилност Јога Рака】 се Протега на вашето тело за време на загревање,танц и пилатес, Масажа на вашите мускули и ќе се доврши со неверојатен и безбедно assisted се водат, се од голема помош при Физичка Терапија, Третмани и опоравување од повредите. 【Преносни и Лесен за Употреба】 12 мека и nonelastic циклуси. 10 метри долг и 1,5 инчи доволно широка за да се препорачува најмногу почетник да го користите, Јога се протега се толку лесно да се работи со него, дури и ако никогаш не сте направиле пред нив. 【Надградена Верзија - Помек, Посилни】 Нашите протега рака е помек, бидејќи неговата не-еластичен материјал има построги ткаење и е подебел од другите.Сето ова ја прави нашата рака на кожата-friendly и многу посилна од други ремени на пазарот. 【Се протега Опрема】 Се секогаш на патот и не сакате да пропуштите вашите дневни протега?Можете лесно може да го преземе се протега појас со вас.Тоа продавници убаво во торбичката и ја зема многу малку простор.Едноставно пак тоа во вашиот багаж каде и да одите.Обидете се нови вежби за истегнување!. 【Уникатен Подарок 】Ако вашите пријатели и семејство треба да се подобри половината, грбот и ногата флексибилност во Јога, Танц, Балет и Гимнастика, што Навиваат почетната обука, оваа рака е токму она што навистина е потребно.Вашиот подарок ќе бидат високо ценети поради високиот квалитет на назад бенд обука на рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози