Црвениот се Тркалаат Јадење Drainer Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Виткање Јадења Потоне Над Мијалник Рек Кујна Одвод Одбор - 33x52cm

Црвениот се Тркалаат Јадење Drainer Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Виткање Јадења Потоне Над Мијалник Рек Кујна

Залиха
DEN 1175.28
Износ:

▶High-end quality со метални нерѓосувачки челични прачки во внатрешноста и целосно завиткан ФДУ храна одделение силиконски надвор. ▶Круг прачка за да се подобри стабилноста на поставени објекти.Против пролизгување, нема рѓа.Лесно да се чисти, може да се печете директно од водата. ▶Отпорни на топлина , BPA-free и машина за миење садови безбедно.Може да се користи како контра врвот топлинска изолација пан мат. ▶Погодно за складирање,се тркалаат и го стави во аголот, не окупираат ограничен простор во кујната кога слободни. ▶Совршено се вклопуваат за куќа со ограничена кујната или мал стан, и rv, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози