FeelinGirl Половината Тренер Заврши Грабне Ми До Завој Заврши Половината Тренер за Жените Невидливи Заврши за Стомак Слободни Големина

FeelinGirl Половината Тренер Заврши Грабне Ми До Завој Заврши Половината Тренер за Жените Невидливи Заврши за

Залиха
DEN 791.76
Износ:

Висок квалитет на 35% природен латекс +65% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само. 【СЛОБОДНИ ГОЛЕМИНА ПОЛОВИНАТА ЗАВОЈ ЗАВРШИ】Нашите заврши бенд е 4 метри и 12.5 СМ широк, широк и доволно долго за сите големина во 22 Inch-48 Inch половината, без разлика долго торзо или краток дел на торзото што ги имате, овој појас се заврши може да се вклопуваат добро, не постои големина прашања со нашите заврши половината ножици. 【БРЗ ГРАБНЕ ПОЛОВИНАТА ЗАВРШИ】Оваа Половината Заврши за Жените дизајниран со 6 персонални компјутери Сегментирано лепенка, тоа е погодно за вас за да ја прилагодите стегање и грабне вашиот половината брзо, обично вашиот половината ќе грабне од 3-5 инчи.Ако ви се носат оваа заврши shaper кога ќе тренингот или со здрава исхрана, ќе се најдете вие сте многу поздраво отколку пред тоа. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР ЗАВРШИ】Оваа заврши завој половината тренер е мултифункционален, тоа може брзо да грабне вашиот половината, израмните стомакот, поддршка на долниот дел на грбот, постпартален обновување, подобрување на држењето на телото, ублажување на ниско во грбот, заштита на вашиот ' рбет, забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање, за подобрување на топлинска активност и да ви се пот 3 пати повеќе!. 【УДОБНО не се изложуваат на сонце, пресврт, сува, се тресат сува или машина за миење.

Декларирани својства

Најдобри предлози