adidas Девојка е Zip Пред Сјај Tricot Јакна и Печатени Хулахопки Сет

adidas Девојка е Zip Пред Сјај Tricot Јакна и Печатени Хулахопки Сет

Залиха
DEN 897.60
Износ:

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Топ : Редовни одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит; Хулахопки : Опремени одговара прегратки телото од хип да глуждот.Сет вклучува комплетна поштенски јакна и печатени хулахопки.Јакна : Принцезата шевовите и полите piecing.Хулахопки : Еластичен појас и ширум печати.adidas Значка на Спортот екран-печатење на левата нога на хулахопки.

Декларирани својства

Најдобри предлози