Mamaearth Кромид Коса Серум За Свилен & Мазна Коса, Tames Frizzy Коса, со Кромид & Биотин за Силна, Метежот Слободни & Frizz-Слободен Коса - 100 ml

Mamaearth Кромид Коса Серум За Свилен & Мазна Коса, Tames Frizzy Коса, со Кромид & Биотин за Силна, Метежот

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Го НАМАЛУВА FRIZZ : На негување својства на Маслиново Масло се даде на вашата коса frizz-бесплатно, елегантен изглед и се направи здрав од внатре.Го НАМАЛУВА КОСА КРШЕЊЕ : Збогатен со придобивките на Сулфурот е присутен во кромид, овој Серум зајакнува вашата коса & намалува кршење.Ја ПРАВИ КОСАТА МЕКА & СЈАЈНА : природни формулација, без никакви токсичност негува вашата коса & дава природен сјај.Користете го ова за косата толку мека дека ќе сакате да се задржи работи ги прстите преку неа во текот на целиот ден долго.БЕЗБЕДНА ЗА ХЕМИСКИ ТРЕТИРАНА КОСА : Направен од природни состојки, на Серум не прави никаква штета & е погодна за сите типови коса.Тоа е безбедно за обоени или хемиски третирана коса.ПРИРОДНИ & TOXIN БЕСПЛАТНИ : На Серум е сосема бесплатно на Сулфати, Parabens, SLS, Минерално Масло, Нафта, Бои & Синтетички Мириси.

Декларирани својства

Најдобри предлози