Alaffia Секојдневниот Кокос Шампон и Тело Измијте - Бебиња и Деца, Нежни и Не-Иритирачки Поддршка за Мека Коса и Кожа со Yarrow и Камилица, Фер Трговија, Кокос Камилица, 16 Ун

Alaffia Секојдневниот Кокос Шампон и Тело Измијте - Бебиња и Деца, Нежни и Не-Иритирачки Поддршка за Мека Коса

Залиха
DEN 2294.40
Износ:

ШАМПОН s Деца Шеј Шампон и Тело Измијте негување, сулфат-бесплатно деца лимон лаванда шампон s негување, сулфат-бесплатно деца лимон лаванда шампон & тело измијте се со рачно изработени заверена фер-трговија нерафинирано шеј путер и заштитни шеј лист за мека, еластична косата и кожата.Alaffia е децата шеј кокос јагода шампон & тело измијте се, подготвени со тоа му треба одговорен однос со кои се Тргува богородица масло од кокос, јагода и hibiscus, ја храни и омекнува косата и кожата.Нежна и не-иритирачки за Секојдневна чиста забава.Alaffia Кокосова Вода Лице Тонер помош Хидрат и Баланс на Кожата.Neem и папаја заштита на, тон и фирма, подготовка на кожата за ден.За секојдневна употреба за сите типови на кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози