Носот Восок за Полнење за Мажите и Жените, 100g со 20 Апликатори Стапови, Ноздрите, Веѓите, Веѓа Центар, Брада и Прстите Коса Отстранување Восок, Безболно, Лесен и Брз з

Носот Восок за Полнење за Мажите и Жените, 100g со 20 Апликатори Стапови, Ноздрите, Веѓите, Веѓа Центар, Брада

Залиха
DEN 2176.80
Износ:

Целосен сет на носот коса шанса за полнење, лесно да го користите дома!.【ЛЕСНО И ЕФИКАСНО ДА ги КОРИСТАТ】Нашиот Нос Восок Комплет вклучува 100 лесно се топи восокот грав и 20 специјално дизајнирани восок стапчиња.Одличен подарок за мажите и жените во разни фестивали.На стапчиња ќе им овозможи на восок лесно да се придржуваат до стап и вметнете во ноздрите. 【ПОГОДЕН ЗА MULITPLE ДЕЛОВИ】 Нашиот Нос Восок Комплет, исто така може да се примени на други делови од нашето тело : веѓите, веѓа центар, брада или прсти исто така е погоден за нашата комплет.Восок е безбедна и безболна, на ефективен начин да се извлече од било досадно коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози