ШАРЕНИ BLING Ангел Број Прилагодливи Синџир Линк Шарм Заврши Влакно Хривнија 111 222 333 444 555 666 777 888 999 000 Стариот англиски Злато Број Накит Numerology Злато Позлатен

ШАРЕНИ BLING Ангел Број Прилагодливи Синџир Линк Шарм Заврши Влакно Хривнија 111 222 333 444 555 666 777 888

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ангел Број Бразлетна : Лекување на себе си, значајни,Гледа напред кон иднината.Материјал : должината на бразлетна е 7.68"+1.97".Овој Број Бразлетна е направен од алуминиум и имитација бисер, lead-free, никел слободни, тоа не е лесно да згаснат и нема да се направи вашата кожа зелена.Фати очи : Нашиот ангел број хривнија ќе се фати вашата публика очите дури.Тоа е совршен прилог на повеќе секојдневен изглед, ако сакате да се облекуваат едноставно фармерки или маица.Замислете носи нив самите, Заедно со вашата насмевка, ќе се неодоливи.Подарок : Овие нараквици се погодни за секојдневна облека, свадби, датуми, танц партии или било кој повод.Тоа е исто така најдобар подарок за Денот на Мајката, роденден, годишнина, Божиќ или други празници.Покрај тоа, овие убави прстени се исто така погодни за секојдневен облека или други стилови на облека.Service : Ако не сте задоволни во врска со овој накит, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози