Билка Ножици Поставени, Тешки Кујна Shears со 5 Нерѓосувачки Челични Ножеви, Кујна Gadgets, за Сечење Рендан зелена салата, Општа Употреба во Кујната Подароци

Билка Ножици Поставени, Тешки Кујна Shears со 5 Нерѓосувачки Челични Ножеви, Кујна Gadgets, за Сечење Рендан

Залиха
DEN 312.00
Износ:

Сечење алги е исто така добар.Тоа е за лесна контрола.【Нови Производи На Сезоната】✅ 2021 нов висок квалитет билка сечење со ножици 5 нерѓосувачки челични ножеви. 【Информации за производот】 Режа Материјал : не ' рѓосувачки челик и TPR Режа Големина : 8. Лесен за употреба во кујната, на табелата, па дури и cookout. 【Најмногу се Препорачува Алатка од Професионални Готвачи】 1. 【5-Сечилото Билка Ножици】✅ Висок квалитет на мулти-сечилото ножици направени од не ' рѓосувачки челик и гумени рачки, со 5 остри ножеви, која може да помогне да се намали билки, остава, chives, или хартија брзо и безбедно. 5-Ножеви Билка Ножици x1 2.

Декларирани својства

Најдобри предлози