Кујна Shears, парична Казна Изработка Храна Shears за Домашна Кујна

Кујна Shears, парична Казна Изработка Храна Shears за Домашна Кујна

Залиха
DEN 280.56
Износ:

3 oz Color : Бела Зелен Пакет Листа : 1 x Scissors Note : Избрише сува по перење за лесно складирање и продолжување на работниот век. Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати.Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат. 6 функции, може да се користи за да се scrape овошје и зеленчук кожи, намалување на зеленчук, пилешко коски, отворите пиво, отворате конзерви, scrape риба скали, отворете ореви и лешници. Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат.Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати.Функција : 1.

Декларирани својства

Item Type:
Kitchen Scissors
Material:
3RC13 Steel+PP+TPR
Weight:
Approx. 150g/5.3oz
Color:
White Green
Package List:
1 x Scissors :
Wipe dry after washing for easy storage and prolong service life. :

Најдобри предлози