TIHOOD 6PCS Кујна, морски плодови ножици Риба Ножици Рак Ножици hummer ракчиња crayfish crawfish Ножици, Мултифункционални нерѓосувачки челик shears Морски Ножици (Црвено)

TIHOOD 6PCS Кујна, морски плодови ножици Риба Ножици Рак Ножици hummer ракчиња crayfish crawfish Ножици, Мултифункционални

Залиха
DEN 301.92
Износ:

Пластични и Нерѓосувачки Челик.Пакетот вклучува : 6pcs морски ножици.Големина : 6.1 X2.95 инч.Боја : Црвена.Функција : Рак ножици добро да попуштат и намалување на рак, шкампи, hummer, crawfish, исто така може да се справи со зеленчук, овошје.Совршен за : Уникатна се справи со дизајн е лесен за контрола,совршена за домашни и морски ресторан.Пакетот вклучува : 6pcs морски ножици.Големина : 6.1 X2.95 инч.Боја : Црвена.Функција : Рак ножици добро да попуштат и намалување на рак, шкампи, hummer, crawfish, исто така може да се справи со зеленчук, овошје.Совршен за : Уникатна се справи со дизајн е лесен за контрола,совршена за домашни и морски ресторан.

Декларирани својства

Најдобри предлози