Кујна Shears,Повеќенаменски Ножици,Од Не ' Рѓосувачки Челик

Кујна Shears,Повеќенаменски Ножици,Од Не ' Рѓосувачки Челик

Залиха
DEN 388.08
Износ:

1.Нерѓосувачки челик сечилото : сечилото е изработен од не ' рѓосувачки челик за да се спречи рѓа. 2.Секој чистење намалување на : Секој сечилото има микро-aliasing за да ги подобрат своите перформанси и подебели дебелина за дополнителна сила и издржливост. 3.мека рака слој за да се обезбеди стабилност. 4.Универзална зафат за десна рака, а левак - User-friendly кујна ножици се совршен додаток на било кујната, што си подготовка на храна, полесно и побрзо.Црна и бела боја рачки се дизајнирани за да ви даде топол, не се лизга рачка за контрола и безбедна употреба. 1. [Производ параметри]Материјал : steel Color класификација : портокал + gray Gross тежина : 300g2. [Пакување Информации]Сет вклучува : ножици *1.

Декларирани својства

Најдобри предлози