Морска храна Shears,од Нерѓосувачки Челик Морски Ножици, Компактен Трајни Кујна Ножици за Hummer, Школки, Crawfish, Prawns, Рак Нога Крекери

Морска храна Shears,од Нерѓосувачки Челик Морски Ножици, Компактен Трајни Кујна Ножици за Hummer, Школки, Crawfish,

Залиха
DEN 2095.20
Износ:

На hummer shears лесно отвораш hummer и рак школки без оштетување на деликатна месо внатре или напуштање на вишокот на школка фрагменти зад себе.Направени со нерѓосувачки челични ножеви, на режа е цврсти и издржливи.Аглеста ножеви се овозможи оптимална потпора да ја отвораш тешко школки со малку напор.Деликатни месо може да биде откриена лесно, без да се оштетат.Совршен за Нова Англија hummer, hummer канџи, Мериленд сина рак, рак нозе, дури и ракчиња школки.Одлична за правење на hummer се тркалаат, рак колачи и повеќе.Компактен за лесен за складирање; машина за миење садови безбедно за лесно расчистување.

Декларирани својства

Најдобри предлози