Ножици, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Shears се Справи Со Шише Настроената Расклопување Нерѓосувачки Челик Стриже Да се Намали Риба, Зеленчук, Билки, Овошје Тестенини

Ножици, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Shears се Справи Со Шише Настроената Расклопување Нерѓосувачки Челик Стриже

Залиха
DEN 1358.40
Износ:

¡¾Wide Апликација¡¿Кујна shears е многу здрав, може да се користи за да се намали месо, риба, пилешко, патка и сите видови на месо од живина. ¡¾Wide Апликација¡¿Кујна shears е многу здрав, може да се користи за да се намали месо, риба, пилешко, патка и сите видови на месо од живина. ¡¾Wide Апликација¡¿Кујна shears е многу здрав, може да се користи за да се намали месо, риба, пилешко, патка и сите видови на месо од живина. ¡¾Wide Апликација¡¿Кујна shears е многу здрав, може да се користи за да се намали месо, риба, пилешко, патка и сите видови на месо од живина. ¡¾420 Нерѓосувачки Челик¡¿Храна-одделение од нерѓосувачки челик е издржлив и носат-доказ, капацитетот на висока цврстина и здрав. ¡¾Practical Кујна Алатка¡¿Тоа исто така може да се намали на зеленчук, овошје, тестенини, пици, итн., што е многу практична. ¡¾Disassemble Дизајн¡¿Една секунда disassem, тоа е многу лесно да се чисти со вода, без шанси за ослободување на раб. ¡¾Bottle Настроената Дизајн¡¿На справи со шише настроената лесно може да се отвори пивски шишиња, погоден за кујна, излет и скара.

Декларирани својства

Најдобри предлози