X-DREE 8 Орев Бомбичка Шише Настроената Безбедност Кујна Shears Ножици Сива(8' 'Tuerca Galleta Abrebotellas Seguridad Cocina Cizallas Tijeras Gris

X-DREE 8 Орев Бомбичка Шише Настроената Безбедност Кујна Shears Ножици Сива(8' 'Tuerca Galleta Abrebotellas

Залиха
DEN 1058.40
Износ:

Име на производ : Мултифункционален Ножици;Материјал : Метал Клип Опсег : 0~4.7 cm/0~1.85".Должина : 20.3 cm/8".Тежина : 130g(Peso : 130g.Пакет Содржина : 1 x Мултифункционален Ножици(Contenido del paquete : 1 x tijeras multifuncionales. 8" Орев Бомбичка Шише Настроената Безбедност Кујна Shears Ножици Gray Serrated ножеви, пластична рачка, лево или десно раце употреба.Функции лешник бомбичка, шише настроената, коска и twig машина.совршен за отворање пакување на храна, клипинг билки, dicing сланина, дерењето пилешко, средување на артишок и многу повеќе!Опис на Spanish8' 'Tuerca Galleta Abrebotellas Seguridad Cocina Cizallas Tijeras Gris Nombre del producto : Tijeras multifuncionales; Материјал : Метал y plástico Color : Сребрен Тон u0026 Сива; Rango де клипови : 0 ~ 4.7 cm / 0 ~ 1.85' 'Longitud : 20.3 cm / 8' 'Peso : 130g Contenido del paquete : 1 x tijeras multifuncionales.

Декларирани својства

Најдобри предлози