XYAM Пилешко Нерѓосувачки Челик Готвење Алатка Месо Повеќенаменски Живина Shears Кујна Ножици Nutcracker Коска Машина

XYAM Пилешко Нерѓосувачки Челик Готвење Алатка Месо Повеќенаменски Живина Shears Кујна Ножици Nutcracker Коска

Залиха
DEN 1999.20
Износ:

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Димензии : Должина : 9.5 инчи/24.1 см Ширина : 2.7 инчи/6,9 см Сечилото Дебелина : 0.11 инчи/3мм.Пакет Се Вклучени : 1* Живина Стриже.Количина : 1 Pc.Боја : Како на сликата.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Package се Вклучени : 1* Живина Shear Quantity : 1 Pc Size : Должина : 9.5 инчи/24.1 см Ширина : 2.7 инчи/6,9 см Сечилото Дебелина : 0.11 инчи/3mm Color : Како picture Detailed Големина : се Справи со Должина : 3.5 инчи/8.89 cm Max Отвори Ширина : 5.5 инчи/13.9 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози