Кујна Ножици, парична Казна Изработка Храна Shears Рѓа-доказ со Ергономски Дизајн за Кујна за Повеќето Луѓе

Кујна Ножици, парична Казна Изработка Храна Shears Рѓа-доказ со Ергономски Дизајн за Кујна за Повеќето Луѓе

Залиха
DEN 280.56
Износ:

Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати. 6 функции, може да се користи за да се scrape овошје и зеленчук кожи, намалување на зеленчук, пилешко коски, отворите пиво, отворате конзерви, scrape риба скали, отворете ореви и лешници.Спецификација : Предмет Тип : Кујна Scissors Material : 3 RC13 Челик+PP+TPRWeight : Прибл. 3 RC13 челик+PP+TPR, од не ' рѓосувачки челик сечилото, рѓа-доказ, силна, носат-отпорни и долг животен век.3 oz Color : Бела Зелен Пакет Листа : 1 x Scissors Note : Избрише сува по перење за лесно складирање и продолжување на работниот век.Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат.Функција : 1.Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати.

Декларирани својства

Item Type:
Kitchen Scissors
Material:
3RC13 Steel+PP+TPR
Weight:
Approx. 150g/5.3oz
Color:
White Green
Package List:
1 x Scissors :
Wipe dry after washing for easy storage and prolong service life. :

Најдобри предлози