UPKOCH Кујна Shears Храна Пилешко Коска Ножици Нерѓосувачки Челик Ножици за Пилешко Месо од Живина Риба, Зеленчук, Билки Кујна Gadget Зелена

UPKOCH Кујна Shears Храна Пилешко Коска Ножици Нерѓосувачки Челик Ножици за Пилешко Месо од Живина Риба, Зеленчук,

Залиха
DEN 304.56
Износ:

На multifuntional ножици, можете да го користите како орев бомбичка или капак поотворени.Голем кујнски апарати за домаќинство ножици за дома, ресторан и хотел.Одличен за месо, пилешко, турција, бифтек,hummer, морска храна, СКАРА и бразилецот препарати.Не само што се добри во сечење на коските и сурово месо, исто така, пилинг овошје и сечење зеленчук.Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал за трајни и практична употреба.Description Are сте во потрага за еден професионален, но прифатлива кујна ножици?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални ножици мора да ги задоволи потребите.Направени од премиум материјалот за трајни и practuical употреба.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Функција - Боја : Зелена.- Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и PP.- Големина : За 19.5 x 7 x 1 см.- Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал за трајни и практична употреба.- Не само што се добри во сечење на коските и сурово месо, исто така, пилинг овошје и сечење зеленчук.- Одличен за месо, пилешко, турција, бифтек,hummer, морска храна, СКАРА и бразилецот препарати.- Голем кујнски апарати за домаќинство ножици за дома, ресторан и хотел.- На multifuntional ножици, можете да го користите како орев бомбичка или капак поотворени.Пакет Including1 x кујна режа.

Декларирани својства

Најдобри предлози