Кујна Shears, Кој Се Одвојува

Кујна Shears, Кој Се Одвојува

Залиха
DEN 2263.20
Износ:

Овие разноврсна shears имаат голем број на функции, како режење овошје, средување на живина или отворање шишиња.Изработени од горе-квалитетни нерѓосувачки челик дамки-отпорни ножеви на овој објект имаат импресивно остри рабови за да се подобри вашите сечење брзина и квалитет.Удобен пластична рачка обезбедува удобен зафат за да се направи овој ножици полесно да ја користите.Вграден-во шише настроената е многу корисна прилог на другите функции на shears.Тоа исто така може да се користи како бомбичка, што те точка дури и повеќе мултифункционален.Чистење на ножици е безбеден и лесно, бидејќи на своите монтажни дизајн.Тоа е многу лесен и може да направат вашиот живот полесно.Кујна shears, цврсти и издржливи, detaches за лесно чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози