Од нерѓосувачки Челик Кујнски Shears Расклопување Ножици се Справи Со Шише Настроената Лесно да се Чистат Лесно Да се Намали Риба, Зеленчук, Билки, Овошје Тестенини Пи

Од нерѓосувачки Челик Кујнски Shears Расклопување Ножици се Справи Со Шише Настроената Лесно да се Чистат Лесно

Залиха
DEN 357.36
Износ:

¡¾Disassemble Дизајн¡¿Една секунда disassem, тоа е многу лесно да се чисти со вода, без шанси за ослободување на раб. ¡¾Disassemble Дизајн¡¿Една секунда disassem, тоа е многу лесно да се чисти со вода, без шанси за ослободување на раб. ¡¾Disassemble Дизајн¡¿Една секунда disassem, тоа е многу лесно да се чисти со вода, без шанси за ослободување на раб. ¡¾Disassemble Дизајн¡¿Една секунда disassem, тоа е многу лесно да се чисти со вода, без шанси за ослободување на раб. ¡¾420 Нерѓосувачки Челик¡¿Храна-одделение од нерѓосувачки челик е издржлив и носат-доказ, капацитетот на висока цврстина и здрав. ¡¾Wide Апликација¡¿Кујна shears е многу здрав, може да се користи за да се намали месо, риба, пилешко, патка и сите видови на месо од живина. ¡¾Bottle Настроената Дизајн¡¿На справи со шише настроената лесно може да се отвори пивски шишиња, погоден за кујна, излет и скара. ¡¾100% Promision¡¿Ние и ветуваме да се земе repsonsibility за нашите драги потрошувачот, ако имате било какви прашања во врска со производот, добредојдовте да контактирате со нас во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Ножици Материјал : 420 Нерѓосувачки Челик Тежина : Околу. 165-177g/5.82-6.24 мл Производ Големина : Прибл. 23x8cm / 9.1x3.1in Нож Должина : Околу. 7.5 cm/2.95 во Пакет Листа : 1 x Ножици Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Item Type:
Scissors
Material:
420 Stainless Steel
Weight:
Approx. 165-177g/5.82-6.24oz
Product Size:
Approx. 23x8cm / 9.1x3.1in 
Blade Length:
Approx. 7.5cm/2.95in
Package List:
1 x Scissors :
Note:
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози