Храна Shears, Санитарен и Здрава Кујна Ножици парична Казна Изработка за Домашна Кујна

Храна Shears, Санитарен и Здрава Кујна Ножици парична Казна Изработка за Домашна Кујна

Залиха
DEN 285.36
Износ:

Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат. Монтажни дизајн, кој се одвојува за чистење, повеќе темелно чистење, заштеда на време и труд‑заштеда, санитарен и здрави. 6 функции, може да се користи за да се scrape овошје и зеленчук кожи, намалување на зеленчук, пилешко коски, отворите пиво, отворате конзерви, scrape риба скали, отворете ореви и лешници.3 oz Color : Бела Зелен Пакет Листа : 1 x Scissors Note : Избрише сува по перење за лесно складирање и продолжување на работниот век.Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати. 3 RC13 челик+PP+TPR, од не ' рѓосувачки челик сечилото, рѓа-доказ, силна, носат-отпорни, и долго услуга life2. Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати.Монтажни дизајн, кој се одвојува за чистење, повеќе темелно чистење, заштеда на време и труд‑заштеда, санитарен и здрави. 3 RC13 челик+PP+TPR, од не ' рѓосувачки челик сечилото, рѓа-доказ, силна, носат-отпорни и долг животен век.Функција : 1.Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат. 6 функции, може да се користи за да се scrape овошје и зеленчук кожи, намалување на зеленчук, пилешко коски, отворите пиво, отворате конзерви, scrape риба скали, отворете ореви и лешници.

Декларирани својства

Item Type:
Kitchen Scissors
Material:
3RC13 Steel+PP+TPR
Weight:
Approx. 150g/5.3oz
Color:
White Green
Package List:
1 x Scissors :
Wipe dry after washing for easy storage and prolong service life. :

Најдобри предлози